Advokát Hradec Králové

Advokát I Partner. Specialista na korporátní právo, cenné papíry a developerské projekty.

+420 608 484 843

JUDr. Lukáš Slanina

Klientům pomáhám v různých oborech práva, ale výrazně převažuje právní poradenství podnikatelskému sektoru. Díky tomu, že se jako partner advokátní kanceláře nevěnuji pouze právu, ale i rozvoji kanceláře, tak vím, co obnáší podnikání a mám tak přirozeně blíže k právním službám spojeným s podnikáním a obchodním právem.

Podnikatelům a manažerům obchodních společností jsem schopen pomoci téměř ve všech právních záležitostech, s nimiž se při jejich činnosti potkají. Dlouhodobě zajišťuji služby v rámci obchodů s nemovitostmi, developerských projektů. Rovněž se často věnuji zastupování minoritních i majoritních společníků a akcionářů při uplatňování jejich práv v obchodních společnostech.

Ke klientů přistupuji s úctou a snažím se, aby naše služby nebrali jako nutné zlo, ale aby viděli přidanou hodnotu, kterou jsme jim schopni nabídnout. Jako mou nejsilnější stránku vnímám logické a analytické myšlení, díky kterému jsem schopen dosáhnout v IQ testech hranice 150 bodů.  Na druhé straně jsem si vědom mé slabiny v rutinních úkolech, a aby se tento neduh neprojevoval v klientské práci, tak tyto úkoly raději deleguji na mladší kolegy naší kanceláře.

Jakožto hrdý člen advokátního stavu jsem rád, že mohu pomoci i v rámci České advokátní komory a vykonávat funkci zástupce regionálního představitele ČAK pro východočeský region.

Co umím opravdu nejlépe:

– korporátní právo, obchodní právo
– zastupování v soudních sporech
– reality a development
– SV a SVJ

Ocenění:

Global Law experts – recommended attorney
Právnická firma roku – Velmi doporučovaná regionální kancelář 2015 a 2016

Pro právní pomoc volejte +420800770888, nebo navštivte advokátní kancelář DOHNAL PERTOT SLANINA v Hradci Králové.

Zobrazit profil: JUDr. Lukáš Slanina