Advokátní kancelář

DOHNAL PERTOT SLANINA je advokátní kancelář, která byla založena v roce 2013 a působí dlouhodobě v OlomouciHradci Králové a Praze. Dle hodnocení soutěže Právnická firma roku jsme Velmi doporučovanou advokátní kanceláří 2015 a 2016 a 2017. Baví nás právo a pomáhat našim klientům a jsme si vědomi toho, že nejcennější hodnotou naší kanceláře je důvěra, kterou k nám mají naši klienti.

Naši právníci jsou schopni poskytnout právní služby ve všech základních oblastech práva, ale nejsilnější se cítíme v oblasti soudních sporů a jejich případných mimosoudních řešení, sepisu smluv ve všech běžných i méně běžných věcech podnikatelského i osobního života a agendě spojené s nemovitostmi ve všech jejich podobách.

S rokem 2018 přichází pro naši společnost a naši vzájemnou spolupráci významné změny. V rámci zkvalitňování našich služeb a zlepšování pro-klientského přístupu jsme se rozhodli pro spojení tří advokátních kanceláří a připojení dalších partnerských společností z oblastí daní, dotací a řešení rizik. DOHNAL PERTOT SLANINA se od 1.1.2018 mění na ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. 

Ta je samostatnou částí ARROWS advisory group – poradenské skupiny, která pro klienty komplexně řeší právo, daně a účetnictví, dotace a prevenci rizik pod jednou střechou.

Anglický název olomoucké a hradecké advokátní kanceláře je neobvyklý, ale je dán také tím, že naše advokátní kancelář působí v celé střední v Evropě v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě.